آخرین نوسانات قیمت ... بیشتر

درباره ما

 

شرکت بنگاه آهن با هـــدف تهیه،تـــوزیع، انــواع و اقسام آهـــن آلات صنعتی و ســـــاختمانی فعالیت خــود را از ســـال 1383 بـــا مدیر عاملی جناب آقای شروع نموده و در توسعه فعالیتهای خود در انواع محصولات ورقهای استیل و لوله های استیل و فولادی و آلیاژی اعم از تیرآهن،شمش فولادی،انواع میلگردهای آجدار و کلاف،ورق های فولادی گرم به صورت رول و تخت و غیر رول اقدام نموده و با تجربه چندین ساله در تامین نیازهای فولای و استیل شرکت های صنعتی و نفتی و گازی کشور گام برداشته و رضایت مندی مشریان خود را سرلوحه تمام امور قرارداده تا اینکه درنهایت همزمان با گسترش فعالیتهای کسب و کار اینترنتی و درج اطلاعات مفید و بروز به فعالان و مصرف کنندگان این صنعت در این راستا با آگاهی از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی وب سایت حاضر را راه اندازی نمود. شرکت بنگاه آهن با هدف توسعه و فراهم آوردن گسترش همکاری های بیشتر با شرکتهای معتبر و نام آشنای داخلی و خارجی در زمینه محصولات فولادی و استیل ، درنحصیل تامین نیازهای صنعتگران و فعالان اقتصادی با تجربه چندین ساله در خدمت مشتریان خود میباشد.

 

خط مشی شرکت بنگاه آهن با ارتباط مستقیم با کارخانه های و شرکت های تأمین کنندگان اصلی با رعایت کیفیت و قیمت بروز برای مشتریان خود جهت رضایت مندی آنها بوده و خواهد بود .

چشم انداز شرکت بنگاه آهن ، توسعه ، تهیه و توزیع محصولات با کیفیت از طریق ایفای نقش موثر کارشناسان خبره خود میباشد.

 

 

.

مجتمع فولاد خراسان
مجتمع فولاد خراسان

یکی دیگر از بزرگ‌ترین تولید کنندگان میلگرد در کشور مجتمع فولاد خراسان است. اگر در بازار آهن آلات فعال باشید به‌طور حتم نام میلگرد نیشابور به گوش شما خورده است

ادامه مطلب
کارخانه ظفر بناب
کارخانه ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب در سال ۱۳۸۶ با ظرفیت تولید 200 هزار تن انواع قاطع فولادی در سال تأسیس شد.

ادامه مطلب
کارخانه سرمد ابرکوه یزد
کارخانه سرمد ابرکوه یزد

در سال ۱۳۹۱ در راستای تولید محصولات فولادی همچون شمش فولادی و میلگرد کارخانه سرمد ابر کوه یزد تأسیس گردید.

ادامه مطلب
مجتمع فولاد روهینا جنوب
مجتمع فولاد روهینا جنوب

احداث مجتمع فولاد روهینا جنوب در سال ۱۳۸۹ باهدف تولید میلگرد در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار واقع در استان خوزستان، شهرستان دزفول در فاصله ۷ کیلومتری جاده دزفول – شوشتر آغاز گردید.

ادامه مطلب